Учні школи 9 жовтня відвідали традиційну " Ярмарку професій" для старшокласників, де мали можливість поспілкуватися з представниками різних навчальних закладів.
Заступивши на чергування 22 жовтня, учні 11 класу вирішили підтримати нашу школу на участі у програмі #HealthySchools_UA ” , тому розпочали Вітамінний Тиждень. "Я беру участь у # HealthySchools_UA ” 22.10 Ознайомлення з планом вітамінного тижня 23.10 Підготовка матеріалів та вітамінів для презентації 24.10 Презентація вітамінного салату ( відеоролик) 25.10 Підготовка до параду кошиків 26.10 Парад вітамінних кошиків ( відеороликів)
Я беру участь у #HealthySchools_UA 19.11 розпочався тиждень із девізом "Наше здоров'я - то скарб є безцінний. Для тебе, для мене він є необхідний", під керівництвом колективу 8 класу. Згідно плану, протягом тиждня, виготовляли буклети, розповсюджували їх серед учнів школи та громадськості села, відзнімали відеоролики. На кінець тижня, в п'ятницю 23.11, провели рольову гру " Я вибираю життя!"
Коментарі
Дописати коментар